Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО

 

                                                                                    Вас вітає міський центр

                                                   підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО”


У 2016 році Світовим Банком була підтримана грантова заявка «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей», який реалізує Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Одним з субпроєктів даного проєкту стало створення комунальної установи Миколаївської міської Ради “Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО”. Проєкт розроблено виконкомом ММР за ініціативи ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО”.

Клієнтами закладу є ВПО, учасники бойових дій, військовослужбовці, члени родин загиблих учасників бойових дій, члени родин зазначених категорій.

Для розміщення комунальної установи громада м. Миколаєва передала приміщення за адресою: м. Миколаїв, пр. Кобера, 13А, загальною площею майже 800 кв.м.

На сьогодні в приміщенні Центру відбуваються ремонтні роботи, проводяться закупки необхідного обладнання та оснащення. Об`єкт відремонтовано на 80%. Відкриття планується у лютому-березні 2020 року.

Будівля Центру передбачає наявність наступних приміщень та можливостей:

  • Відкритий простір (коворкінг) для відвідувачів - представників цільової аудиторії.

  • “Зона здоров'я” - тренажерна зала за елементами реабілітаційних програм

  • Кімната для групових занять, йога, фітнес інш.

  • Зона для роботи громадських організацій що представляють цільові аудиторії

  • Кімнати для групових та індивідуальних психологічних занять та тренінгів

  • Зона для дітей та молоді

Приміщення обладнане комп'ютерною технікою для тренувань команд з кіберспорту та занять з комп'ютерної освіти

 

               

Штат Центру передбачає фахівців з наступних напрямках:

  • Відділ психологічної підтримки та реабілітації

  • Відділ профорієнтації та підтримки у відкритті власної справи

  • Відділ соціальної роботи та підтримки

  • Відділення фізичної реабілітації.

 

Зараз розробляється сайт установи, на якому клієнти будуть мати власний кабінет, де передбачено замовлення послуг, отримання консультацій та запис до спеціаліста на конкретну дату та час.

До введення в експлуатацію будівлі Центру  ГО “Асоціація учасників та інвалідів АТО” надає приміщення для співробітників центру, де клієнти мають змогу отримати послуги за адресою: вул. Фалєєвська, 3 (психологічна допомога: особисті та групові консультації, арт-терапія, юридична допомога, соціальні послуги тощо). Графік роботи — понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00, субота-неділя — вихідний. На поточний момент послуги надаються за попереднім записом. Телефон гарячої лінії — 097 638 44 66.

 Окрім вищевказаних послуг, Центр проводить велику кількість активностей для мешканців міста: спортивні, культурно-дозвільні, реабілітаційні та інші заходи. 
 

 ГРАФІК особистого прийому громадян директором  міського центру підтримки внутрішньо переміщених

 осіб  та ветеранів АТО на 2020 рік

     

 

 

 

Мойсеєв  Віктор Миколайович

директор

 1-й  вівторок: з 9.00 до 11.00

0678073733

 

вул.Фалеєвська,  буд 3

 

 


 

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян директором Центру

 Порядок організації та проведення особистого прийому громадян директором центру  (далі - Порядок) розроблено згідно зі ст.40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та розпорядження Миколаївського міського голови від 27.11.2015 № 279.

 1. Особистий прийом громадян директором Центру проводиться регулярно згідно із затвердженими графіками.

 2. Запис громадян на особистий прийом до директора центру здійснюється згідно із затвердженим графіком за годину до початку прийому.

  3. Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося директором Центру проводиться у разі, якщо питання, порушене у попередньому зверненні, не було вирішено по суті.

  4. Для запису на особистий прийом до директора Центру заявнику необхідно подати до секретаря адміністрації письмову заяву, у якій має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, контактний телефон, статус заявника, викладено суть порушеного питання, особистий підпис та дата.

   5. Особистий прийом проводиться у робочому кабінеті керівника.

   6. На особистий прийом до директора Центру без попереднього запису та в першу чергу мають право згідно із законодавством звернутися особи з інвалідністю, учасники бойових дій, Герої України.

 7. Звернення в інтересах громадянина може бути подано через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

   8. Секретар адміністрації :

- здійснює попередній запис громадян на особистий прийом до директора Центру ;

- забезпечує належну організацію особистого прийому громадян директора Центру ;

- вивчає питання, з якими громадяни бажають звернутися на особистому прийомі до директора Центру, надає їм допомогу щодо роз’яснення порядку розгляду порушених питань в інших установах та організаціях, до повноважень яких входять розгляд та вирішення порушених питань;

- забезпечує добірку матеріалів з питань, що будуть розглядатись на особистому прийомі у директора Центру (попередні звернення, матеріали по їхньому розгляду, висновки, довідки, відповіді посадових осіб, які розглядали питання раніше тощо);

- забезпечує реєстрацію всіх звернень, що надійшли під час проведення особистого прийому громадян директором центру;

- обробляє матеріали особистого прийому та направляє їх для відпрацювання зазначеним виконавцям;

- здійснює контроль за своєчасним розглядом звернень та надання відповідей заявникам.


Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація