Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО

 

                                                                                    Вас вітає міський центр

                                                   підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО”

 

2015  року , в активістів ветеранського-волонтерського руху, виникла ідея створити простір для ветеранів.

2017 року ,  завдяки зусиллям та налагодженній співпраці з місцевою владою та Світовим банком, ініціативна група забезпечила створення комунальної установи, яка стане простором для ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб. Для цього було виділено приміщення площею 780 кв.м, що потребувало ремонту.

2020 року відбулось відкриття центру.

Сьогодні одним із найважливіших завдань для працівників центру є надання соціальної підтримки, супроводу та допомоги АТО, ВПО та членам їх сімей. Ми співпрацюємо з органами місцевої державної влади, охорони здоров’я, громадськими організаціями для вирішення проблемних питань, здійснюємо допомогу у проведенні аналізу життєвої ситуації, визначаємо основні проблеми та шляхи їх розв’язання, надаємо інформацію з питань соціального захисту населення, навчання, формування та розвитку соціальних навичок, умінь, допомагаємо у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків, в організації денної зайнятості та дозвіллі

Очолює заклад Мойсеєв Віктор Миколайович.

На обслуговування у Центрі мають право особи, які зареєстровані та/або фактично проживають в місті Миколаєві (далі – отримувачі послуг), з числа:

- ВПО;

- учасників АТО/ООС та членів їх сімей;

- членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС;

- учасників бойових дій на території інших держав, осіб з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням на території інших держав;

- діючих військовослужбовців Збройних сил України, осіб з інших утворених відповідно до законів України військових формувань та Національної гвардії України, на період проходження служби в межах міста Миколаєва;

- постраждалих учасників Революції Гідності, членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні;

- волонтерів, які добровільно здійснювали соціально спрямовану неприбуткову діяльність шляхом надання волонтерської допомоги, перебуваючи безпосередньо в районах проведення АТО/ООС в період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

До членів сім’ї учасників АТО/ООС належать один із подружжя, рідні, усиновлені діти цих осіб до 18 років та/або повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю І та ІІ групи.

До членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС належать один із подружжя, рідні, усиновлені діти цих осіб до 18 років та/або повнолітні діти, неповнолітні брати та сестри, визнані особами з інвалідністю І та ІІ групи, батьки.


    

 

                                             


Будівля Центру передбачає наявність наступних приміщень та можливостей:

  • Відкритий простір (коворкінг) для відвідувачів - представників цільової аудиторії.

  • “Зона здоров'я” - тренажерна зала за елементами реабілітаційних програм

  • Кімната для групових занять, йога, фітнес інш.

  • Зона для роботи громадських організацій що представляють цільові аудиторії

  • Кімнати для групових та індивідуальних психологічних занять та тренінгів

  • Зона для дітей та молоді

 

                     

 Для розміщення комунальної установи громада м. Миколаєва передала приміщення за адресою: м. Миколаїв, пров. Кобера, 13А/8, загальною площею майже 800 кв.м.

Офіційний сайт центру: http://zentrato.mkrada.gov.ua/

ГРАФІК особистого прийому громадян директором  міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб  та ветеранів АТО на 2020 рік

Мойсеєв  Віктор Миколайович

директор

1-й  вівторок: з 9.00 до 11.00

0512 77-64-51

м. Миколаїв провулок Кобера 13А/8

    Порядок організації та проведення особистого прийому громадян директором центру  (далі - Порядок) розроблено згідно зі ст.40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та розпорядження Миколаївського міського голови від 27.11.2015 № 279.

1. Особистий прийом громадян директором Центру проводиться регулярно згідно із затвердженими графіками.

2. Запис громадян на особистий прийом до директора центру здійснюється згідно із затвердженим графіком за годину до початку прийому.

3. Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося директором Центру проводиться у разі, якщо питання, порушене у попередньому зверненні, не було вирішено по суті.

4. Для запису на особистий прийом до директора Центру заявнику необхідно подати до секретаря адміністрації письмову заяву, у якій має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, контактний телефон, статус заявника, викладено суть порушеного питання, особистий підпис та дата.

5. Особистий прийом проводиться у робочому кабінеті керівника.

6. На особистий прийом до директора Центру без попереднього запису та в першу чергу мають право згідно із законодавством звернутися особи з інвалідністю, учасники бойових дій, Герої України.

7. Звернення в інтересах громадянина може бути подано через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

8. Секретар адміністрації :

- здійснює попередній запис громадян на особистий прийом до директора Центру ;

- забезпечує належну організацію особистого прийому громадян директора Центру ;

- вивчає питання, з якими громадяни бажають звернутися на особистому прийомі до директора

Центру, надає їм допомогу щодо роз’яснення порядку розгляду порушених питань в інших установах та організаціях, до повноважень яких входять розгляд та вирішення порушених питань;

- забезпечує добірку матеріалів з питань, що будуть розглядатись на особистому прийомі у директора Центру (попередні звернення, матеріали по їхньому розгляду, висновки, довідки, відповіді посадових осіб, які розглядали питання раніше тощо);

- забезпечує реєстрацію всіх звернень, що надійшли під час проведення особистого прийому громадян директором центру;

- обробляє матеріали особистого прийому та направляє їх для відпрацювання зазначеним виконавцям;

- здійснює контроль за своєчасним розглядом звернень та надання відповідей заявникам.                           

Положення міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб  та ветеранів АТО 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація