Наше свято

  «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» І.Франко                

      У першу неділю листопада в Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначається День працівника соціальної сфери. Святкування дня працівника соціальної сфери стало доброю традицією і знаком вдячності, гідної уваги до людей, наділених особливою місією - допомагати нужденним, опікати слабких і беззахисних.
      До відділень Корабельного району міського територіального центру соціального захисту (надання соціальних послуг) з найщирішими вітаннями та нагородами з нагоди професійного свята завітали директор департаменту праці та соціального захисту населення Василенко С.М., директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко С.М., перший заступник директора міського територіального центру Самерханова Л.І. Святкова програма була проведена студентами Миколаївського національного університету ім.В.О.Сухомлинського, які у цей чудовий осінній день порадували всіх присутніх своїм чудовим співом та майстерно виконаними  музикальними номерами.

Протягом тижня до відділень також завітали з привітаннями та солодкими подарунками поважні гості - помічник народного депутата України Гайду О.В. Розумний О.В. та член його штабу Карабін Л.М., депутат Миколаївської міської ради Єнтін В.О. Голова Корабельної районної організації Товариства Червоного Хреста Медведєва Т.В. вручила медикаменти.

      Сердечно вітаємо та бажаємо працівникам соціальної сфери, їх родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею!         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація