Поважний вік – вік досвіду та натхнення

   

У теплий сонячний день центральною вулицею міста до Палацу творчості учнів сходилися люди поважного віку. Більшість з них добре знайомі, адже вони відвідують районні відділення міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Та, якщо у минулі роки таким великим колом вони збиралися лише у офіційні дати, то нині був змінений формат свята, яке відзначається 1 жовтня.

У цьому році Міжнародний день громадян похилого віку, День ветерана вперше відзначили спортивно-музичним фестивалем. Святкування розпочалися за тиждень спортивними змаганнями. При  підтримці міського голови, депутатів, громадськості була проведена спартакіада, до якої залучилися не тільки 40 безпосередніх спортсменів віком від 60 років, а й багато чисельна армія вболівальників. Тож всі вони і стали учасниками свята, на якому переможцям спортивних змагань вручалися грамоти, кубки, подарунки, а виступи артистів, для яких вік не суттєвий фактор, зустрічали довгими аплодисментами.

Від імені міського голови миколаївців привітав перший віцемер Володимир Криленко.

«Знаючи, як важливо для вас зустрітися один з одним, поспілкуватися, ми навмисне організували святкові заходи протягом кількох днів. Дякую всім Вам за активну участь у змаганнях! Я б додав, що в нас городяни не лише поважного, а і спортивного віку», - сказав Володимир Криленко.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко зазначив, що 1 жовтня виповнюється 15 років відтоді, як в Україні відзначають День ветерана. Він побажав присутнім міцного здоров’я та довголіття. 

Віталій Ященко, голова Миколаївської міської ради ветеранів України, вважає, що  енергійність та запал городян, які боролись за перемогу в змаганнях, надихає й додає сил, є прикладом для інших.

На сцену Палацу запросили всіх учасників спартакіади. Представники міської влади: перший заступник міського голови Володимир Криленко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, начальник управління в справах фізичної культури та спорту Олег Машкін, директор міського територіального центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Сергій Бондаренко виконали почесну місію та нагородили медалями та грамотами  переможців у наступних номінаціях: дартс, шахи, шашки, настільний теніс та стрільба в електронному тирі. 

За результатами загальнокомандного заліку І місце виборола команда «Ловкачі» Корабельного району. На ІІ місці команда «Веселі друзі» Інгульського району, на ІІІ - «Пірати» Центрального району. Їм були вручені кубки, дипломи та подарунки. Членів команди «Позитив» Заводського району нагородили Подячним листом та подарунком за участь у змаганнях. 

Жодне свято не обходиться без музики і танцю. Народний ансамбль «Джерело», хор «Журавушка»,  вокальний ансамбль «Натхнення», квартет «Супер-стар», танцювальний колектив «Веселка», співаки та декламатори поезії – чудові артисти. В репертуарі кожного колективу та солістів велика кількість народних, класичних, сучасних номерів. На концертах, поетичних вечорах, конкурсах та митецьких фестивалях – вони бажані гості. Захоплення, позитивні емоції глядачів, бурхливі аплодисменти звучали під час концертної програми, в якій взяли участь виконавці «елегантного віку».

Директор міського територіального центру Сергій Бондаренко висловив щиру подяку: дитячим колективам та керівництву Палацу творчості учнів за гостинність та допомогу, всім учасникам спартакіади та концертної програми, глядачам, що палко підтримували своїх друзів і однолітків та запросив всіх до відділень денного перебування міського територіального центру, щоб  приєднатися до дружного кола однодумців, людей активної суспільної позиці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація