Статті

У Миколаєві розпочали заняття дві групи

   

З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми соціальної адаптації та перепідготовки колишніх професійних військовослужбовців, а також таких, які невдовзі залишать лави Збройних Сил України й прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування в цивільній сфері.

Офісом Україна – НАТО у Миколаєві вже не перший рік організовуються навчання за різноманітними напрямами: менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден та ін. Усі предмети викладаються досвідченими фахівцями на базі українських навчальних закладів та тренінгових інституцій.

Початок навчань у чергових двох групах з охоронної діяльності розпочинається цими днями. На відкритті їх, 25.09.2019р. у своєму вступному слові  директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко наголосив, що з 2015 року, як відповідь на кризову ситуацію на Сході України, Програма Офісу Україна - НАТО з соціальної адаптації військовослужбовців розширила критерії прийняття, включивши професійних військовослужбовців, що вийшли з лав Збройних Сил України протягом останніх 10 років від дати початку курсу, та тих що заплановані до звільнення протягом року від дати початку, стати учасниками програми. Тож, у групах, що приступають до навчань є як ветерани АТО/ООС так і інші військовослужбовці.

На зібранні з інформацією щодо діяльності комунальної установи виступив директор Центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО Віктор Мойсеєв. Він розповів, що у цьому році буде відкритий  центр, де отримують необхідні послуги переселенці, учасники АТО/ООС та члени їх сімей.

Консультацію стосовно призначення пільг на житлово-комунальні послуги надала начальник управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району Наталія Кульбацька, яка запросила присутніх навідатись у районні управління за місцем реєстрації для оформлення відповідних документів.

Директор навчального центру «Гермес-Юг» Сергій Резанов у своєму виступі роз’яснив порядок зарахування на курси. Зазначив, що висококласні спеціалісти у галузі охоронної діяльності затребувані, тож учбовий центр здійснює підготовку та перепідготовку охоронців, інкасаторів тощо. Центр має сучасну базу, яка відповідає міжнародним стандартам.

Невдовзі групи розпочнуть заняття.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація