Захист трудових прав працівників

   

19 вересня 2019 року заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради-начальник управління праці Кірлан Наталія в прямому ефірі на Миколаївському телебаченні (філія публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Миколаївська регіональна дирекція") прийняла участь в обговоренні питання захисту трудових прав працівників.  

     Наталія Кірлан доповіла, що в структурі виконавчих органів Миколаївської міської ради, зокрема, департаменту праці та соціального захисту  населення, у 2018 році розпорядженням Миколаївського міського голови створено відділ з питань інспекції праці у кількості 6 осіб.

     Інспектори праці отримали службові посвідчення та набули повноважень щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю відповідно до діючого законодавства України.

     Так, інспектори праці здійснюють інспекційні відвідування щодо дотримання законодавства про працю:

-  з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці;

-  дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці;

-  оформлення трудових відносин.

         Крім того, Наталія Кірлан звернулась до мешканців міста з проханням направляти до департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради інформацію про порушення  трудового законодавства. А також - до роботодавців стосовно оформлення належним чином трудових відносин з працівниками.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація