Дводенний семінар

      Дводенний семінар «Школа соціальних знань. Надання соціальних послуг в ОГТ» відбувся у Миколаєві. У програмі першого дня, який був проведений у приміщенні Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, серед виступаючих була перший заступник міського територіального центру соціального обслуговування Любов Самерханова, доповідь якої на тему «Проведення оцінки якості надання соціальних послуг» зацікавила присутніх, були надані вичерпні відповіді на всі питання.

     Пленарна частина другого дня відбулась у відділенні Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.
     У вступному слові директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва дала високу оцінку діяльності міського територіального центру, відмітила інноваційний підхід, діяльність по розширенню сфери обслуговування населення, високий рівень підготовки колективу. Директор ДПСЗН ММР Сергій Василенко доповів про діяльність основних структурних підрозділів департаменту та зупинився на планах, виконання яких направлені на подальше поліпшення надання соціальних послуг населенню міста.
     Директор міського територіального центру Сергій Бондаренко детально розповів про напрямки роботи щодо надання послуг незахищеним верствам населення, про розширення напрямків та кола підопічних. Ілюстрацією щодо роботи відділень соціальної допомоги вдома, організації надання адресної допомоги, денного перебування послуговували слайдові матеріали, буклети.
     Заступники директора міського територіального центру Наталя Садова, Олена Копиченко, Тетяна Подаєнко та завідувачі відділень провели практичні заняття з учасниками семінару.
Представники об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій, директори територіальних центрів соціального обслуговування, будинків-інтернатів, які функціонують у громадах, отримали роздруковані матеріали, інформацію, відповіді на різноманітні питання.
     Присутнім продемонстрували в дії транспорт з підйомником для перевезення людей з інвалідністю, вони подивилися як підопічні тренуються на спортивних знаряддях, освоюють комп’ютерну грамотність, подивилися як проводяться психологічні тренінги та майстер-класи. Гости з задоволенням подивилися невеличкий концерт за участю підопічних.
     Представник організаторів заходу, модератор Віктор Бібік висловив подяку колективу міського територіального центру за активну участь в актуальному та важливому заході.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація