Важливо знати !

        Особливості відрахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для осіб, які надають соціальні послуги

    Пунктами 1, 2 «Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558, передбачено призначення компенсаційної виплати непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, що не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги. Така компенсація надається особам працездатного та пенсійного віку, та особам з інвалідністю.

     Підпунктом 3 пункту 1 «Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 № 178, визначено механізм сплати  єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб, зокрема для непрацюючих працездатних осіб, які здійснюють догляд за особою з інвалідністю І групи або особою похилого віку, яка згідно з висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду.
     Таким чином, одержувачам вищевказаної компенсації відрахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування проводиться виключно для непрацюючих працездатних осіб, які надають соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю І групи.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація