Робоча група стосовно організації оздоровлення з курсом реабілітації

         Вчора в приміщенні департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась робоча зустріч за участі керівництва департаменту, спеціалістів районних управлінь соціальних виплат і компенсацій, представника ГО «Сильні разом» О.Долгих стосовно організації оздоровлення з курсом реабілітації за рахунок коштів місцевого бюджету для дітей з інвалідністю, хворих на церебральний параліч, з супроводом у 2019 році.
       У ході зустрічі обговорювалися нагальні питання. Запропоновано внести зміни до Порядку, створити тимчасову робочу групу для вирішення обставин, не передбачених Порядком. Олексій Долгіх запропонував надати пріоритет в інтенсивній реабілітації дітям раннього віку з 1 до 7 років. Для дітей з інвалідністю починаючи з 7 річного віку – пріоритет реабілітація та відпочинок на Чорноморському узбережжі.
       Станом на 01.01.2019 року перебувають в черзі на отримання путівок в районних управліннях департаменту 128 дітей з інвалідністю, з них 2018 році отримали реабілітацію та оздоровлення за рахунок коштів міста 56 дітей. В поточному році родини, які перебувають на обліку, по можливості, будуть забезпечені путівками в порядку черговості.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація