Господар - господарочку, пусти в хату Маланочку

      Ми щедруєм і співаєм під вікном. Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом. Хай квітують ваші ниви золоті,  щоб життя було щасливим в майбуті.

    Тринадцятого січня в народі відзначали свято Маланки. Вірили, що у Новорічну ніч рослини розуміють людську мову, а тварини самі розмовляють по-людському. Що в цю ніч тварини можуть поскаржитись Богу на своїх господарів, якщо із ними погано поводились. З настанням сутінок по селу ходили ватаги щедрувальників з музиками.

          «Під обрусом сіно, на обрусі свічка на всю хату пахне свіжа паляничка.                                                                                                     На радість дорослим на втіху малечі йде до нас у гості Щедрий Добрий вечір».

         У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулися святкові посиденьки. Слухачі ознайомились з традиціями святкування, не забули про щедрівки, ігри та ворожіння. Закінчилось свято чаюванням у колі друзів.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація