Україна-НАТО у Миколаєві.

              Перші випускники 2019 року курсів перепідготовки для військовослужбовців та учасників АТО за програмою         Україна-НАТО у Миколаєві.

      4 січня 2019 року напередодні різдвяних свят відбулася урочиста церемонія випуску групи слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців Миколаївського гарнізону, колишніх учасників АТО та військових пенсіонерів, які навчалися за програмою «Менеджер охоронного бізнесу». 22 слухача курсів отримали свідоцтва про освіту і це не новорічний подарунок від Діда Мороза, а результат плідного трьохмісячного навчання.

     Ці курси є елементом Проекту з соціальної адаптації військовослужбовців, що звільняються з лав Збройних Сил України в ході їх реформування, в рамках виконання проекту "Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ" в межах співпраці України з НАТО. Як зазначив у своєму виступі директор департаменту праці та соціального захисту населення миколаївської міської ради Сергій Василенко, що даний проект працює в Миколаєві більше десяти років та він надав змогу отримати додаткову спеціальність близько пів тисячі військовослужбовцям...

Особливо це актуально сьогодні для тих хто повертається з війни на сході України. Проходження таких курсів не тільки надає їм право отримати додаткову спеціальність а є складовою їх психологічної реабілітації. На урочистому випускі прийняли участь перший заступник міського голови Володимир Криленко, директор департаменту праці та соціального захисту населення миколаївської міської ради Сергій Василенко, представник служби морально-психолгічного забезпечення управління морської піхоти підполковник Віктор Тимченко. Як зазначив у своєму виступі Володимир Криленко - курси нададуть можливість випускникам більш впевнено відчувати себе на ринку праці, тому що ніхто не знає як у майбутньому складеться його доля. Успіх кожного залежить від своєї наполегливості, працьовитості та вдачі. Щастить Вам хлопці!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація