Круглий стіл

27 грудня у приміщенні Миколаївської обласної ради профспілок під головуванням заступника голови обласної ради профспілок Онищенко Л.М. відбувся «круглий стіл» щодо підготовки до колективно-договірної кампанії 2019 року.

Метою заходу було обговорення стану укладання колективних договорів протягом 2018 року та підготовча робота по укладанню колективних договорів у 2019 році.

У заході приймали участь головний спеціаліст відділу з питань регулювання трудових відносин управління праці Решетнікова І.Ю., фахівці Миколаївської обласної ради профспілок Лисохмара А.М.- завідувач відділу з соціально-економічних питань та Баришевська М.А. - головний спеціаліст відділу з соціально-економічних питань.

За підписом Миколаївського міського голови Сєнкевича О.Ф. та голови Миколаївської обласної ради профспілок Толмачова Ю.П. сторонами соціального діалогу підготовлено звернення до керівників підприємств, установ та організацій м. Миколаєва, голів профспілкових організацій та представників трудових колективів щодо роботи по укладанню нових або подовженню дії раніше укладених колективних договорів на 2019 рік.

Головний спеціаліст відділу трудових відносин Решетнікова І.Ю. доповіла, що по м. Миколаєву за станом на 26.12.2018 зареєстровано всього 2104 колективних договори між працівниками та роботодавцями, з яких 13 колективних договорів, вперше укладених підприємствами, установами та організаціями у 2018 році.

Протягом 2018 року зареєстровано 272 колективних договори, в т.ч. зміни та доповнення до довгострокових, між працівниками та роботодавцями, якими охоплено понад 49 тис. працюючих на підприємствах, в установах, організаціях міста.

В процесі обговорення були розглянуті основні рекомендації щодо змісту колективного договору, відповідність його положень до діючого законодавства, які надаються при реєстрації колективних договорів реєструючим органом.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація