Всеукраїнський тиждень права «Мої права –моя фортеця»

« Державні гарантії безоплатної правової допомоги та порядок її отримання»

Бібліотека-філія №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м.Миколаєва являється соціальним партнером для відділення денного перебування Корабельного району в проведенні спільних культурно-просвітницьких заходів. 

Так, 13.12.2018 року в читацькому залі бібліотеки-філії №18 для слухачів “Університету 3-го віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава правова зустріч з начальником відділу правопросвітництва другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Жепало В.М.

Вадим Миколайович розповів про правову допомогу громадянам, яка гарантується державою та надається за рахунок коштів бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел. Такі правові зустрічі допомагають людям старшого віку йти в ногу з часом.

Підбиваючи підсумки даної зустрічі хочемо щиро подякувати Жепало В.М. та керівнику бібліотеки –філії №18 Ясько О.І. за підтримку в питаннях правового захисту населення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація