Не втрачай надію

Під цим девізом пройшла зустріч у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департамент у праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю. На захід було запрошено 45 осіб з інвалідністю, які перебувають на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної допомоги Корабельного району.

В холі приміщення була організована виставка-показ творчих робіт слухачів «Університету третього віку», де були представлені роботи Шаховал А. та Макаревич М.

Доброта людини у її погляді, лагідних очах, щирій усмішці. А ще у доброму привітному слові. Заступник директора міського територіального центру Подаєнко Тетяна Іллівна привітала всіх присутніх.

Культурно-мистецька програма, яку підготували слухачі «Літературно-музичного» факультету «Університету третього віку» відділення денного перебування зігріла душі присутніх. Лунали пісні у виконанні хору «Журавушка», солістів Л.Сичової, М.Меркулова, М.Черторигіної та Л.Сибіги. У виконанні В.Матвєєва прозвучав «Французький вальс». Подарував свої чарівні мелодії на сопілці С.Денькович. Веселими гуморесками порадували присутніх М.Меркулов та Н.Іванова. Наприкінці заходу особи з інвалідністю отримали продовольчі набори.

ДОБРОТА - це уміння співчувати іншій людині, відгукнутися на її горе, а милосердя по відношенню до тих, хто потребує допомоги, це добре ставлення до всіх людей. Нехай всіх людей єднає добро!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація