«Свято віри, надії, любові»

До Міжнародного дня людей з інвалідністю у міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» відбулося Свято віри, надії, любові в рамках акції милосердя «Добро у твоїх руках». Мета заходу – привернути увагу суспільства до проблем та потреб дітей з інвалідністю, показати їхні досягнення та можливості.

У святі брали участь друзі Центру: Володимир Криленко – перший заступник міського голови, Сергій Василенко – директор департаменту соціального захисту населення, В’ячеслав Карцев – депутат Миколаївської міської ради, Олександр Мєдвєдєв – благодійник Центру, Владислав Чайка – благодійник Центру, Валентина Ткаченко – керівник Обласного фонду «Доброта та Довіра», Олена Панкова – заступник з навчально-виховної роботи Будинку дитячої творчості Заводського району, Олександр Сичов – Заслужений артист України, арт-волонтер Центру, учні 9-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20.

Адміністрація Центру на чолі з директором Ганною Діліною подбала про те, щоб свято відбулося на високому рівні. Усі присутні радо зустрічали казкових героїв «космічної планети» – Робота і Марсіанчика, з якими «мандрували Всесвітом» та шукали нових друзів. Дітки охоче грали з ними, читали вірші, співали пісні, демонстрували свої досягнення.

Яскравим моментом свята був виступ Заслуженого артиста України, арт-волонтера та справжнього друга діточок Олександра Сичова. Під час виконання гімну вихованці виклали символ Центру Цвєтік-Сєміцвєтік.

Вихованці Центру брати Пустовойтови Данило та Денис виконали пісню «Не давайте суму жити», яка зачарувала серця присутніх. Учасники благодійного фонду «Доброта та Довіра» під керівництвом Валентини Ткаченко виступили з танцями та піснями.

Веселий, дзвінкий сміх дітей, посмішки матерів, гарячі оплески свідчили про те, що діти з обмеженими можливостями не самотні, у них є багато надійних друзів, які піклуються про них.
Усі дітлахи отримали подарунки.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація