Історія Корабельного краю

Кожна  свідома людина має знати свою історію, історію рідного краю та видатних постатей. Пізнавати щось нове про місцевість та мешканців, особливо коли знаєш вулиці, будинки та парки, відслідковувати події в часі,  передавати ці знання своїм нащадкам завжди було цікавим.

Вже традиційними стали зустрічі у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з цікавими людьми. Цього разу до нас завітали представники бібліотеки-філії №18 для дорослих Мердух Л.З., Романаускене Н.В. та лектор-волонтер  Андрейченко А.В. з  лекцією-відеопоказом  «Історія Богоявленського парку» та фонтану.

Всі присутні з цікавістю слухали розповідь  Андрейчеко А.В. про історію Корабельного району, заселення рідного краю в кінці ХVIII століття та маєток графа Г.Потьомкіна. Лекція була доповнена відеопоказом плану Богоявленська та проектів палаців Г.Потьомкіна, О.Браницької, церкви та жіночого монастиря.             

Нехай пам'ять не скінчиться у часі, передається молодому поколінну, щоб збереглося в серцях такі поняття, як любов до рідного краю та любов до  своєї Батьківщини.

Ми чекаємо на нові зустрічі з новими  історіями про наш край.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація