Миколаїв «залізничний»

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального захисту населення (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей, в якому була представлена експозиція «Світ в мініатюрі: Миколаїв залізничний».

Екскурсовод розповіла, що колекціонери-моделісти Миколаєва створили макет уявного міста, у якому є все: залізниця з вокзалом, тунелями, депо, майже справжнім паровозом та старовинним замком. На макеті розташовано біля 200 споруд, які знаходяться в приватній колекції. Крім макету на виставці представлені артефакти, які розповідають про історію Миколаївської залізниці: ліхтарі сигнальні та вагонні; ящики машиністів; таблички виробників паровозів та вагонів (XIX-XX ст.); карти, схеми, документи про заснування та початок роботи залізниці на Миколаївщині.

Підопічні були вражені виставкою та вдячні усім працівникам музею, а особливо старшому науковому співробітнику Губській Тетяні Миколаївні, яка провела екскурсію.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація