Привітання з професійним святом

У приміщенні Будинку вчителя відбувся урочистий захід, на якій запросили майже 200 працівників структурних підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. З професійним святом працівників соціальної сфери привітали представники обласної та міської влади. 

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич подякував людям, чия щоденна праця спрямована на допомогу найбільш незахищеним верствам населення: «Ваша робота – одна з найважчих, адже саме до вас ідуть городяни зі своїми клопотами та проблемами. На жаль, не все можна вирішити одразу, та хочу підкреслити, що жодних нарікань на вашу роботу від миколаївців не надходить. Є напрями, які вам доводиться впроваджувати вперше - це і робота з учасниками АТО, і допомога людям з інвалідністю, зміни у призначенні субсидій та багато іншого. Щиро дякую за сумлінну працю та щоденну турботу про тих, хто її потребує. Також хочу відзначити роботу волонтерів та громадських організацій, які долучаються до проектів у сфері соціального захисту та на практиці допомагають реалізувати найбільш актуальні ідеї» - звернувся міський голова до присутніх.

Керівник міста вручив відзнаки кращим працівникам колективів, що працюють у Миколаєві у напрямку реалізації державної соціальної політики.

Крім того, фахівці сфери соціального захисту міста отримали грамоти та подяки від комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України, Миколаївської облдержадміністрації, департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

Теплі слова привітання прозвучали від депутата обласної ради Надії Іванової, директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Єльчієвої.

Директор департаменту міста Сергій Василенко особисто подякував за небайдужість і щоденну самовіддану працю працівників різних відділень та відділів, вручив їм грамоти та подяки. Партнери соціальної сфери, у тому числі Любов Бушина, вручили квіти, подарунки та сертифікати на літнє оздоровлення. Концертну програму подарували найкращі артисти Будинку учителя.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація