Звертайтесь за роз’ясненнями

Згідно розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації на Миколаївщині розгорнуті «Інформаційні намети» для інформування жителів щодо спрощеного порядку призначення житлових субсидій населенню та допомоги громадянам у оформленні документів на призначення субсидій. 

У Миколаєві розгорнуті чотири намети, де працюють мобільні групи на чолі з начальниками районних управлінь соціальних виплат і компенсацій міста. Вони розташовані у місцях скупчення людей. 

Один із пунктів знаходився сьогодні на перетині пр.Центрального та вул.Бузника біля будівлі Національного університету кораблебудування. Начальник УСВіК Заводського району Матвієнко О.В. і спеціаліст Криворучко О.В. надали роз’яснення 15 мешканцям району, що звернулись до них з особистими питаннями, які виникли у зв’язку зі змінами у Положенні про порядок надання житлових субсидій. Всього за сьогоднішній день подібні консультації надані 53 громадянам міста.

Члени мобільної групи та директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Василенко С.М. розповіли представникам засобів масової інформації, які відвідали інформаційний намет, про шляхи ознайомлення населення зі змінами у порядку надання субсидій, про належне оформлення документів, нарахування субсидій.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація