Ветеранам - увага та шана

28 жовтня 2018 року минула 74 річниця визволення України від фашистських загарбників. Спливають роки і десятиріччя, проте, ми завжди з глибокою повагою пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.

Миколаївська міська влада не залишилась осторонь цієї знакової події. З нагоди Дня визволення України 64 учасника бойових дій у Другій світовій війні, що проживають в Інгульському районі міста, отримали подарунки. Працівники управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та представники ради ветеранів Інгульського району відвідали учасників бойових дій, привітали їх зі святом та подякували за їх героїчні подвиги.

Працівники управління з радістю вітали одного з бойових фронтовиків - Йосипа Майоровича Гершенфельда. Йому вже 93 роки, але за багаторічною традицією він сам завітав до управління. З великою повагою до нього та з цікавістю молоді співробітники поспілкувалися з учасником бойових дій. Ветеран подякував владі за увагу і турботу про людей старшого віку і побажав молоді успіхів та натхнення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація