Ювілейний концерт

У цьому місці на ювілейний концерт цих самодіяльних артистів зібрались поціновувачі вокального мистецтва – підопічні відділень міського територіального центру. Вони раділи черговій зустрічі з самобутнім колективом, який вже багато років працює на базі міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

Колись за ініціативи дев’яти пенсіонерів-ентузіастів, які вирішили поділитися своїм позитивом, натхненням і любов’ю до народної пісні з тими, хто особливо потребує на увагу, тепло і підтримку, з’явився творчий колектив, який донині росте і розвивається. Сьогодні в його складі 20 артистів-аматорів поважного віку, чотирьом з них вже за 80 років. 

Творчий колектив «Джерело» для багатьох людей став повноводною рікою життєдайної енергії, позитивних емоцій, оптимізму і радості. З великим успіхом проходять концерти ансамблю для пацієнтів медичних закладів міста, у воїнських частинах. «Джерело» плідно співпрацює з бібліотеками та музеями Миколаєва. Не залишаються артисти осторонь соціально-важливих подій та загальноміських свят.

За 10 років творчої діяльності проведено близько 400 безкоштовних концертів і святкових заходів. Незмінний керівник колективу, джерело творчої енергії, автор і ведуча концертних програм, майстер по костюмам, викладач «Університету третього віку», кращий волонтер 2014 року в сфері культури за підсумками обласного конкурсу Людмила Охотнікова.

За ці роки колектив неодноразово був призером та лауреатом різноманітних конкурсів. У травні 2018 року ансамбль «Джерело» став лауреатом Міжнародного фестивалю «Рух продовжує молодість». У вересні 2018 року в Болгарії артисти ансамблю взяли участь у V Міжнародному фестивалі культури та спорту для людей віком старших за 40 років «Життя прекрасне» і посіли 2-е місце серед вокальних колективів.

На концерті, який відбувся у приміщенні відділення Центрального району, колектив привітали народний депутат України Олександр Жолобецький, директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко, директор міського територіального центру Сергій Бондаренко. У завершенні концерту – фото на згадку.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація