З вірою в майбутнє, з надією у серці, з любов’ю до життя!

У міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю проходять чергові батьківські збори на тему : «Соціальна реабілітація дітей з інвалідністю», під час яких адміністрація, вчителі-реабілітологи та спеціалісти Центру проводять консультативні бесіди щодо надання широкого комплексу заходів у системі соціальної реабілітації. На порядку денному були порушені такі питання: соціальна реабілітація в міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю; завдання Центру, комплекс заходів із соціальної реабілітації дітей з інвалідністю; перевезення дітей з інвалідністю.

Директор Центру Ганна Діліна наголосила на тому, що «пріоритетним напрямом роботи є – формування системи життєвих компетентностей, поступова інтеграція в дитячі колективи та суспільство з урахуванням індивідуальних та вікових особливостей розвитку дітей з інвалідністю. Наші основні завдання: створення умов для всебічного розвитку, засвоєння дітьми знань, умінь і навичок; надання кваліфікованої допомоги дітям з інвалідністю у здійсненні корекції психофізичного розвитку за індивідуальною програмою реабілітації та залучення до участі в цій програмі батьків».

Також були запрошені представники громадської організації «Діалог». Вони запропонували бітькам взяти участь у проекті «Право на повноцінне життя особливих дітей Миколаївщини та їхніх родин» 2018-2019 рр.

Директор Центру розповіла батькам вихованців про цьогорічні успіхи – відкриття відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю в Корабельному районі. На сьогодні в Центрі обслуговується 109 дітей з інвалідністю. Педагогічний колектив завжди надає кваліфіковану консультативну допомогу батькам дітей Центру та готовий до зустрічі з новими вихованцями.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація