Свято ветеранів

1 жовтня зал Палацу творчості учнів м.Миколаєва був вщент заповнений сивими, але молодими душею ветеранами. Всі вони разом відзначили Міжнародний день громадян похилого віку, День ветерана. 

Оплесками зустріли присутні міського голову Олександра Сєнкевича, який звернувся до них зі словами вдячності.

«Шановні миколаївці поважного віку! Я завжди називаю вас саме так, тому що ви молоді душею. Висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність кожному з вас за невтомну працю. Слова подяки мають лунати кожного дня, тому що саме ви будували нашу країну, виборювали її незалежність. Те, чим сьогодні користується громада, створено вашими руками. На жаль, складно швидко втілити всі задумані плани у життя. Неможливо за декілька років відбудувати інфраструктуру міста, яку десятиліттями знаходилася у поганому стані. В той же час, завдяки реформі децентралізації місцеві бюджети отримали значний фінансовий ресурс. Завдання міської влади сьогодні - забезпечити вам гідне життя, тому що ви його заслужили.

Хочу побажати вам міцного здоров’я, миру та злагоди. Впевнений, що ми досягнемо мети», сказав Олександр Сєнкевич.

На сцену один за одним піднімалися люди, за плечима яких великий трудовий шлях, активна громадська робота, представники династій, якими пишається місто та пари, які відзначили «діамантове» весілля.

Зал щиро вітав ветеранів, які довгі роки працювали на підприємствах міста Миколаєва та присвятили все своє життя розквіту рідного міста. Це - наша опора, скарбничка досвіду, знань, мудрості, приклад якому необхідно наслідувати молоді.

Невгамовні та непосидючі люди старшого віку, які змолоду звикли приймати активну участь у громадській роботі, і сьогодні в перших рядах міських подій, є взірцем патріотизму, служіння народу та державі. Оплесками присутні зустрічали кожного з тих, хто піднімався на сцену.

Неможливо представити наше місто без працьовитих та завзятих людей, які опановують професії та передають свої навички із покоління в покоління, від батьків до дітей та онуків. Кожна з цих родин - це ціла епоха і справа, якій віддані знання, вміння та досвід. Трудові династії – безцінне багатство і опора для розвитку нашого міста. Загальний стаж кожної із чотирьох династій - по 200-300 років. Їм слава і честь!

А ще гаряче вітали присутні три подружні пари. Це пари, які нині відзначають 60 років подружнього життя. Вони пронесли через роки любов та повагу один до одного. Їм, як і всім іншим номінантам, були вручені подарунки, квіти.

На завершення святкового заходу концертні номери художньої самодіяльності показали слухачі «Університету третього віку». Ці талановиті, щири, завзяті люди поділилися з оточуючими своєю творчістю.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація