Турбуємося про ветеранів

Вчора у Миколаєві відзначали дві дати — Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, встановлений Указом Президента. У місті піклуються про створення необхідних умов для підтримки здоров’я, наданню адресної соціальної допомоги, виконанню цільових програм соціального та правового захисту ветеранів війни та праці, наданню їм пільг і соціальних гарантій. Серед тих, хто піклується про ветеранів, - колектив міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

Працівники міського територіального центру продовжують відвідувати ветеранів вдома, станом на сьогоднішній день обстежено 1374 ветеранів війни, по можливості їм надається адресна допомога. На обслуговуванні у відділеннях міського територіального центру знаходяться 1069 ветеранів.

В лікарсько-профілактичних закладах міста розгорнуті 35 ліжок з виділенням фінансів на медикаменти і харчування. Крім того, в стаціонарах міста є 34 палати для ветеранів війни на 80 ліжок з поліпшеним комфортом.

Як, структурний підрозділ міськвиконкому, міський територіальний центр плідно співпрацює з міською та районними організаціями ветеранів війни та праці, організацією інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил, іншими ветеранськими організаціями у розв’язанні нагальних проблем членів цих громадських організацій, адже вони всі – громадяни нашого міста.

Постійно допомагають і підтримують своїх ветеранів і більшість підприємств міста. Серед них – «Зоря-Машпроект», Морський торговельний порт, «Нібулон», Вєлам, Завод «Екватор» та інші.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація