Для соціальної підтримки громадян похилого віку

Міжнародний день людей похилого віку – це не святковий день, а нагадування всім про синівський борг перед людьми, які своє життя присвятили тому, щоб відбулося наше сьогодення, які захищали в боях, а потім піднімали з руїн нашу Україну, відстоювали її славетне ім’я на світовому рівні. Невід’ємною частиною діяльності міської влади щодо таких громадян є виконання міської комплексної програми „Соціальний захист”. Її основне завдання - забезпечення своєчасної адресної, соціальної та матеріальної допомоги, виконання державних та міських програм. За статистикою, кожен 5 українець - це особа поважного віку. У місті Миколаєві проживає майже 138 тис. пенсіонерів. З них:

- ветеранів війни – 13940 чол., (226 учасників бойових дій, які безпосередньо приймали участь в бойових діях у період Другої Світової війни);
- ветеранів праці - понад 76 тис. чол.

На 2018 рік у бюджеті міста Миколаєва на виконання соціальних програм передбачено 1350 млн. грн., що на 11 % більше ніж у минулому році. Це 30 % міського бюджету.

Під особливою увагою знаходяться ветерани війни. З обласного та міського бюджетів здійснюється щомісячна виплата 226 учасникам бойових дій Другої Світової війни.

Кожного року збільшується виплата разової грошової допомоги до 9 травня. У цьому році всі ветерани отримали вищезазначену допомогу на загальну суму понад 15 млн. грн.

Міська влада намагається у рамках діючого законодавства надавати громадянам цієї категорії всіяку підтримку.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація