Пакунок малюка

Першу партію натуральної допомоги «Пакунок малюка» отримала Миколаївщина декілька днів тому від управління ООН по обслуговуванні проектів (ЮНОПС) по забезпеченню соціального захисту та відповідального батьківства в Україні. До районних управлінь соціальних виплат та компенсацій доставлено 100 пакунків. 

Кожний пакунок складається з 25 одиниць виробів, які є дуже необхідні для маленької дитини. Вони міститимуть підгузки, серветки, прокладки для лактації, чотири види пелюшок, дві шапочки, боді з довгим та коротким рукавом, штани-повзунки, чоловічки з довгими рукавом і штанцями, шкарпетки. Також термометри (для води і для тіла), дитячі манікюрні ножиці з тупими наконечниками, рідке мило-шампунь, крем, махровий рушник, іграшка-брязкальце. У “пакунку малюка” є також тепла ковдра, плед-ковдра та матрац.

Директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Василенко Сергій Михайлович та начальник управління соціальних виплат та компенсацій Заводського району Матвієнко Олена Вікторівна особисто привітали щасливу родину, та передали подарунок для сина Максима

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація