На реабілітацію з посмішкою.

Цього року міською владою було розглянуто питання щодо реабілітації за рахунок коштів місцевого бюджету дітей з інвалідністю, хворих на церебральний параліч, з супроводом.

Міський голова Сєнкевич В.Ф., разом з депутатським корпусом, підтримали ініціативу Олексія Долгих, голови ГО «Сильні разом», і затвердили зміни до міської програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки, та визначили відповідальним виконавцем департамент праці та соціального захисту населення ММР.

15 вересня 2018 року вперше департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради направив на реабілітацію 16 дітей з інвалідністю у супроводі батьків до Міжнародної клініки відновного лікування м. Трускавець.

Для лікування пацієнтів з ДЦП в Міжнародній клініці відновного лікування застосовується Метод Козявкіна – система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації. В основі системи реабілітації лежить полі- модальний підхід із застосуванням різнобічних методів впливу на пацієнта. Основним компонентом методики є біохімічна корекція хребта та великих суглобів у поєднанні з комплексом лікувальних заходів.

Завдяки зусиллям працівників міського територіального центру на чолі з директором Бондаренком С.М., здійснена доставка дітей до залізничного вокзалу Миколаїв. На реабілітацію дітей проводжали спеціалісти ДПСЗН ММР на чолі з директором департаменту Василенком С.М., який вручив кожному путівку,придбану за рахунок коштів місцевого бюджету.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація