Ми ради початку учбового року в «Університеті третього віку»

Ось і промайнула літня спекотна пора і осіннє привітне тепло запрошує всіх слухачів–студентів соціально-просвітницького проекту «Університету ІІІ віку» до початку занять та зустрічей.

У понеділок у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) відбулася святкова зустріч з нагоди початку нового навчального періоду на базі соціально-педагогічного проекту «Університет третього віку». Прикрашений актовий зал, оформлена виставка творчих робіт підопічних відділення зустрічали своїх гостей. 

На захід завітали перший заступник директора міського територіального центру Самерханова Л.І. та викладачі-волонтери «Університету третього віку», які будуть доносити до слухачів факультетів нові знання та навики, представники районних громадських організацій.

Слухачі та відвідувачі відділення прийняли активну участь у підготовці та проведенні музично-розважальної програми. Дарували радість і ділилися творчістю наші активні учасники: В.Матвєєв, О.Козовякін, Л.Сичова, М.Черторигіна, Т.Кислична, Г.Осадча, М.Меркулов, Т.Бобкова, Н.Насілевська, М.Спиця, Н.Іванова, М. Коваленко, Н.Лапшина, С.Денькович, В.Телеганенко. Лунали вітання для всіх іменинників вересня, привітання з нагоди початку зустрічей, присутні з задоволенням аплодували всім виступаючим. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

Відділення денного перебування Корабельного району щиро дякує всім учасникам зустрічі та запрошує мешканців району на зустрічі та заняття до «Університету третього віку».

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація