Обмін волонтерів

 Кожна організація має свою історію, свої традиції. Візити волонтерів до відділень Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» стало доброю традицією. На цей раз волонтери із Черкас та Івано-Франківська завітали до відділення в м. Микола]в. Семінар відбувся в рамках програми «Місце зустрічі:Діалог» за підтримки Німецького Федерального Фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє» (EVZ) .

Зустріч пройшла цікаво, насичено, були обговорені питання, що стосуються поліпшення якості життя тих , хто постраждав від націонал-соціалізму та тоталітарних режимів. Був проведений «круглий стіл», під час якого пройшов обмін досвідом, були висвітлені досягнення та проблеми, які виникають під час реалізації проекту та пошук їх вирішення. Крім того, волонтери кожного відділення продемонстрували майстер-класи гуртків, які вже багато років створюють умови для самореалізації та ресоціалізації літніх людей. Йшла мова про діяльність груп само- та взаємодопомоги, про заходи, що, спрямовані на забезпечення комфорту для осіб дуже похилого віку, визнання важливої ролі літніх людей у суспільстві та заохочення їх до активного життя. 

Взаємними зусиллями та через діалог поколінь ми всі разом створюємо світ навколо себе кращим. Велика подяка всім, хто приймав участь у заході та дарував радість від зустрічі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація