Зустрічі - семінари з питань фінансової грамотності для слухачів «Університету третього віку»

На протязі літнього періоду відвідувачів відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального обслуговування Миколаївської міської ради запрошують взяти участь у дводенних тренінгах з питань фінансової грамотності. Дані заняття проходять на базі Центру підтримки бізнесу за адресою вул.Потьомкінська 51/2, за програмою «Фінансова освіченість для впевненого майбутнього», яку реалізує Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд».

Під час проходження тренінгів слухачів семінару ознайомлюють з такими питаннями:
- корисні фінансові звички;
- права споживачів фінансових послуг;
- основи пенсійного забезпечення;
- шляхи запобігання шахрайства в сфері фінансових послуг.

Приємна та доброзичлива атмосфера, можливість спілкування з менеджерами офісу, залучення ігрових форм навчання, а також можливість безкоштовного харчування протягом дня залишили приємні враження у слухачів цих зустрічей-семінарів. Дані навчальні тренінги сприяють розвитку соціальної адаптації у людей поважного віку і набуттю нових корисних знань та навичок.

Представники Центру запрошують всіх бажаючих слухачів «Університету третього віку» відвідати зустрічі у вересні: 4 та 5 числа та 20 і 21. Початок занять о 10.00 год. Телефон для довідок - 050 665 1777.

Висловлюємо слова щирої вдячності спеціалістам офісу за тісну співпрацю в питаннях соціального захисту населення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація