Посвята знаному музиканту

У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці пройшов вечір пам’яті «Кузьма Скрябін: він поруч, він у серці», присвячений 50-річчю від дня народження. А. Кузьменка. Захід відвідали разом з іншими городянами і підопічні відділення денного перебування Заводського району. 

Працівники бібліотеки розповіли про життєвий шлях і творчу діяльність Андрія Кузьменка. Згадали його як музиканта, письменника, телеведучого, продюсера, актора, людину щиру, справжню, з приголомшливим почуттям гумору та неймовірним талантом. Власну пісню "Посвята Скрябіну" виконав член клубу авторської пісні "Біла ворона" Дмитро Данильчук. Студент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Володимир Бабенко подарував гостям пісні "Шмата", "Люди, як кораблі", "Квінти", а студентка Миколаївського коледжу культури і мистецтв Анастасія Якименко заспівала пісню "Не стидайся, то твоя земля". "Лист до Президентів" зачитав Олександр Єгоров. 

На заході демонструвалися уривки інтерв'ю, відео-фрагменти концертів. Бібліотекарі звернули увагу на літературний доробок музиканта та представлені на виставці книги з фонду бібліотеки, присвячені йому.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація