На оздоровлення з посмішкою

Цього року міською владою було розглянуто питання щодо оздоровлення за рахунок коштів місцевого бюджету дітей з інвалідністю, хворих на церебральний параліч, з супроводом.

Міський голова Сєнкевич В.Ф., разом з депутатським корпусом, підтримали ініціативу Олексія Долгих, голови ГО «Сильні разом», і затвердили зміни до міської програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки, та визначили відповідальним виконавцем департамент праці та соціального захисту населення ММР.

Сьогодні вперше департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради направив на оздоровлення 10 дітей з інвалідністю у супроводі батьків до Міжнародного дитячого реабілітаційного центру «Скіфос» м. Скадовськ. 

У МДРЦ «Скіфос» впроваджують сучасну програму реабілітації для дітей з обмеженими можливостями. Цей центр унікальний тим, що крім традиційної медицини, тут застосовують іпотерапію, зоотерапію, арт-терапію та ерготерапію, впроваджують сучасну програму реабілітації для дітей з обмеженими можливостями.

До Скадовську дітей проводжали спеціалісти ДПСЗН ММР на чолі з директором департаменту Василенком С.М., який вручив кожному путівку, придбану за рахунок коштів місцевого бюджету.

Доброго відпочинку нашим дітям!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація