Користь нових знань

Днями відбулась робоча зустріч Заводського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області спільно з головним спеціалістом управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Патенко Яною Анатоліївною. На зустріч також були запрошені представники сектору ювенальної пробації м. Миколаєва та співробітники Центрального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації».

Цей захід був організований з метою підвищення рівня теоретичних та емпіричних знань співробітників для покращення роботи з клієнтами пробації, враховуючи роз’яснення більш повної та кваліфікованої допомоги.

Яна Патенко більш детально довела інформацію про послуги та функції, які надає та виконує управління соціальних виплат, а саме: надання допомоги неповнолітнім особам, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям з інвалідністю, звільненим з місць позбавлення або обмеження волі, та іншим певним категоріям населення. Також, присутнім була доведена інформація щодо змін у роботі у зв’язку зі стартом нової пенсійної реформи у 2018 році.

Наприкінці зустрічі всі бажаючі задали свої питання. По результатам проведення даного заходу чітко помітна необхідність проведення таких діалогів, з залученням більшої кількості співробітників. Нові знання завжди дають позитивний результат та можливість вдосконалювати свої вміння та навички у роботі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація