Приєднуйтесь до нас !

Кожного року наша громада щиро вітає миколаївців старшого віку з Міжнародним днем громадян похилого віку, Днем ветерана. Довгі роки вони працювали на підприємствах міста та присвятили все своє життя розквіту рідного краю. Ці люди - трудова слава Миколаївщини! 

Ветерани заслуговують на високу повагу та вдячність також за їх активну участь у культурному житті міста, творчий професіоналізм у мистецтві. Незважаючи на вік, городяни старшої вікової категорії і сьогодні ведуть активний спосіб життя, займаються у творчих колективах художньої самодіяльності. Тож, запрошуємо тих, хто ще не приєднався до цієї когорти людей, що закохані у мистецтво, до районних відділень міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

Для підвищення рівня творчої майстерності таких людей, у районних відділеннях міського територіального центру працюють «Літературно-музичні» факультети «Університету третього віку». Зараз колективи та артисти готуються до участі у міському огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед слухачів чотирьох факультетів «Університетів третього віку». Йдуть репетиції, під час яких вибирається репертуар, удосконалюється майстерність виконавців. Підсумком цієї роботи стане конкурс колективів та окремих виконавців, який пройде восени. Журі буде підводити підсумки переможців у різних номінаціях: вокал, хореографія, малі театральні форми, інструментальний жанр. А заключний концерт пройде в день відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана.

Вам до вподоби активний спосіб життя? Приєднуйтесь до нас!

Нагадуємо адреси відділень міського територіального центру, де Вас радо зустрінуть:
Заводський район - вул.Кузнецька, 83, тел.36-82-74
Інгульський район - вул.12 Поздовжня, 50-А, тел. 21-90-59
Корабельний район - пр.Богоявленський, 301/2, тел.64-61-49
Центральний район - вул. Шевченка, 19-А, тел.47-34-85

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація