Закохані в наш край

Студенти «Університету третього віку» Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради активно проводять літні канікули. 

Закохані в свій край, вони продовжують подорожувати разом із Світланою Василівною Бойчук. Так, в цьому місяці підопічні познайомилися з історичними даними стосовно подвига капітана Остен -Сакіна, дізналися про цікаві факти з біографії доктора Дрімпельмана, який служив у Потьомкіна. Олексій Олексійович Пилипчук розповів про подвиг відомого для громадян Миколаєва Олександра Казарського. Нещодавно відвідали обласний краєзнавчий музей. Прекрасна екскурсія по залах природи нашого рідного краю зачарувала всіх. 

На цьому ми не зупиняємося. У серпні Світлана Василівна Бойчук має намір розповісти про перших будівельників міста, намічена зустріч із знаменитими мандрівниками з нашої легендарної яхти «Ікар». Як завжди, очікуємо на виставку «Березанські сонети».

Будемо відзначати 15 серпня Міжнародний день археолога. Любимо своє місто, шануємо і вивчаємо традиції та його історію.

 

 

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація