Зустріч з цікавою людиною

Всі ми добре знаємо, яке різноманіття має наша  українська земля. Пізнати більше про навколишні міста, історичні пам’ятки, археологічні знахідки ми можемо за допомогою відеоматеріалів, зустрічей з цікавими людьми, мандрівками.

Вже традицією стали зустрічі з цікавими людьми у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Цього разу 19.07.2018р. ми запросили на зустріч мешканку нашого району, поетесу, громадського діяча, члена літературного об’єднання «Золотий парус поезії» Суханову Р.Ф. Зустрічі з нею завжди наповнені пізнанням нового, емоційним піднесенням та запрошеннями помандрувати рідним краєм.

В травні,червні цього року відбулися подорожі в історико-археологічний заповідник «Ольвія», мандрівка до Актового каньйону з купанням в місцевій річці та цікавою розповіддю про навколишні міста. Сьогодні ми почули  розповідь про оздоровчі властивості цілющих озер Херсонщини та отримали пропозицію відвідати Семіозерьє. Відвідувачі з задоволенням погодилися, бо їздять туди вже не один рік. Отримати позитивні враження та здоров’я, пізнати більше про рослинний світ, поплавати біля зграйок диких качок, відчути справжнє єднання з природою – це необхідність оздоровлення тіла та душевного стану у наш сучасний швидкий та заповнений інформацією час.

Ми завжди раді вітати у нашому відділенні  таких творчих людей, як наша гостя, чекаємо на нові зустрічі та цікаві пропозиції відпочинку на природі та  пізнання нашого краю у такій спосіб, як мандрівка.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація