Народні депутати зустрілися з миколаївцями

Сьогодні у Миколаєві перебували члени Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Каплін Сергій Миколайович і Королевська Наталія Юріївна. Вони відвідали ряд соціальних об’єктів, в тому числі структурні підрозділи департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради - управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району та відділень Інгульського та Центрального районів міського територіального центру. Ознайомившись з роботою соціальних установ, народні депутати дали високу оцінку діяльності колективів, які опікуються найбільш вразливими верствами населення. 

Під час зустрічі з поважними гостями мешканці міста наголосили на питаннях, які турбують пересічних громадян. Мова йшла про надання субсидій, медичну реформу, пенсії, монетизацію пільг на проїзд. 

У ході засідання, в якому взяли участь народні депутати Каплін С.М., Королівська Н.Ю., Жолобецький О.О., керівники соціальних закладів області та представники громадських об’єднань, були обговорені проблемні питання, вирішення яких залежить від рішень Верховної Ради України. Тож, народний депутат Жолобецький О.О. запропонував сумісними зусиллями «рушити вперед» питання заборгованості по Миколаївському суднобудівному заводу. На допомогу у вирішенні цих та інших проблем сподіваються миколаївці.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація