Літній відпочинок та аеробіка для підопічних

Літня пора кличе всіх, хто бажає покращити своє здоров’я та самопочуття, на природу, у подорожі та екскурсії. Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради активно проводять літній оздоровчій сезон. Наразі актуальні поїздки вихідного дня на море - «Порт Південний», «Залізний порт», оздоровчі «вояжі» на йодовані солоні озера Херсонщини з купанням у Дніпрі, прогулянки до лісу та річки. 

Заняття спортом – це самий дієвий спосіб підтримки фізичного здоров’я та активності. Кожного ранку протягом тижня підопічні відділення під музику з задоволенням виконують танцювальні рухи на заняттях з аеробіки з використанням обручу, палиць та стільців. Керує заняттями та проводить їх фахівець із соціальної роботи Тимонова С.П. Доповнюють заняття для покращення здоров’я та самопочуття також дихальні вправи, які проводить фахівець із соціальної роботи Горошко Н.А. Після вправ підопічні запрошуються на кисневий коктейль та трав’яний чай, обмінюються емоціями та новинами. 

Літо пролітає швидко і непомітно, а хочеться отримати заряд бадьорості, настрій та задоволення на цілий день, тому запрошуємо наших відвідувачів до участі у оздоровчих заходах. Разом з нами ви проведете цікаво та з користю свій час у літню пору, принесете додому гарний настрій та позитив, навчите корисним навичкам своїх близьких, подолаєте нудьгу та тривогу, надасте енергії своєму тілу, а воно віддяче вам здоров’ям і міцним сном.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація