Свято солодке та пам’ятне

Вчора у світі відзначався - Міжнародний день шоколаду. І студенти «Університету третього віку» Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради вирушили на екскурсію до відкритої у нашому місті студії шоколаду «Пан шоколатьє».

Професійний шоколатьє Микола запропонував переглянути фільм про історію створення шоколаду. Навіть наші наймудріші студентки Зоя Корніївна і Валентина Романівна, яким вже під 90 років, з великою цікавістю прослухали лекцію і були здивовані тим, що шоколад першими відкрили ацтеки півтори тисячі років до нашої ери, а в сьомому столітті нашої ери індіанці племені Майя молилися богу какао, пили священний напій.

Під час екскурсії шоколатьє розповів і показав, як виготовляються різні солодкі фігури. Всі присутні спробували білий, молочний та чорний шоколад. Приємним сюрпризом для всіх було супроводження екскурсії музичним хітом минулого століття. На старий патефон молодий чоловік поставив платівку з піснею «Рио Рита», то ж свято стало солодким і пам’ятним.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація