Статті

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

У міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради діє інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07».

Кожного дня на багатоканальний номер телефону дзвонять громадяни, які потребують консультацій або надання певної інформації. Фахівці міського територіального центру, що чергують на телефонах, знають, як згідно законів України та діючих нормативних актів, допомогти цим людям в додержанні їх прав.

Вони надають консультації куди звернуться щодо питань отримання житлових субсидій, державної допомоги сім’ям з дітьми, надання пільг та компенсацій, виділення матеріальної допомоги з міського бюджету та інших сфер діяльності, які входять до компетенції підрозділів департаменту.

Одночасно, на телефонну лінію поступає багато дзвінків з питань, вирішенням яких займаються інші соціальні заклади міста. У такому разі громадянину надається відповідь з адресою та номером телефону необхідного йому закладу.

Для громадян, які ще не знайомі з послугами інформаційно-консультативного пункту, повідомляємо, що багатоканальна телефонна лінія 15-07 працює у робочі дні з 09.00 до 17.00 год. Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику в усній формі в режимі телефонної «гарячої» лінії на безоплатній основі.

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація