Статті

Санаторно-курортне лікування учасників АТО.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості:
1) учасників бойових дій – один раз на рік строком на 18-21 день;
2) осіб з інвалідністю внаслідок війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;
3) осіб з інвалідністю із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - відповідно до медичних рекомендацій, з них:
I та II груп - до санаторіїв спинального профілю з лікуванням строком на 35 днів;
III групи - до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.4
4) постраждалих учасників Революції Гідності – один раз на рік строком на 18-21 день;
5) учасників війни – один раз на два роки строком на 18-21 день.

Зазначені категорії осіб мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю лікування, путівки до якого оплачуються за рахунок коштів державного бюджету.

У разі коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою 070/о, копію відповідного посвідчення, а учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни – також копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосередню участь особи в антитерористичній операції.

Під час подання копій документів, особи надають їх оригінали для огляду. Відповідно до внесених змін до Порядку учасник АТО, що перебуває на обліку, повинен поновити медичну довідку у разі закінчення її строку дії. Особи, які протягом 6 місяців з дня закінчення строку дії медичної довідки за формою 070/о не виконали цієї умови, знімаються з обліку.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація