«Миколаївські вітрила»

21 червня 2018 року у бібліотеці-філії № 3 ЦБС для дорослих м.Миколаєва відбулась зустріч-подорож «Миколаївські вітрила» із знаменитим екіпажем яхти «Ікар». На зустрічі були запрошені: Кузнецов А.І. – старший помічник капітана яхти «Ікар», Кузнецов О.І. – помічник капітана яхти «Ікар», Мацкевич В.В. – головний метролог НУК ім. адмірала Макарова, Тараненко І.А. – заступник директора з навчально-виховної роботи обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту «Обласний яхт-клуб», Терняк В.М. – парусний майстер, боцман яхти «Ікар», Траспов Л.Ф. – директор видавництва «Наваль», Фомін О.В. – яхтсмен, читачі бібліотеки та підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення. 

Зустріч присвячена до 30-ліття повернення яхти «Ікар» з кругосвітньої подорожі. Під час заходу згадували учасники, як була створена легендарна яхта. Творцями яхти стали студенти та викладачі Миколаївського кораблебудівного інституту. Яхту спроектували у студентському конструкторському бюро, яке очолював Борис Немиров – педагог та майстер спорту яхтеного спорту. Він і став капітаном у навколосвітньої подорожі, скільки його сил, завзяття та ентузіазму коштувало організувати цю подорож. Слухачі задавали багато запитань, цікавило буквально все, починаючи з парусів - закінчуючи провіантом команди. Члени екіпажу згадували, які важкі погодні умови вони витримували, як їх зустрічали та допомагали їм у різних портах світу. Зустріч пройшла цікаво, на одному диханні. Було багато спогадів, смішних історій і навіть ділились бортовим меню екіпажу.

Присутні висловили подяку гостям за проведену віртуальну подорож, побажали гарного здоров’я та висловили сподівання на подальші зустрічі у бібліотеці.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація