Мітинг пам’яті

У п’ятницю, 22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Миколаєві відбулось покладання квітів до меморіального комплексу на честь загону К.Ф.Ольшанського.

У заході, приуроченому до трагічної дати взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, представники установ, підприємств та організацій міста, ЗМІ, небайдужі миколаївці.

Керівництво міської та обласної влади спільно з ветеранами та громадськістю вшанували героїчний подвиг наших захисників хвилиною мовчання. Опісля в знак вічної пам’яті за загиблими представники влади та громадськість міста поклали квіти до меморіального комплексу. Серед учасників заходу були представники структурних підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація