Екскурсія до музею

Підопічним відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради ласкаво відчинив двері музей ім.В.В.Верещагина, де всім присутнім був запропонований чудовий художній фільм про життя і творчість голандського художника Яна Вермеєра.

Фільм с захоплюючим сюжетом! Ми не можемо інколи уявити, роздивляючись картину художника, які почуття охоплювали майстра при написанні картини, які в нього були душевні переживання, хто його підтримував, або навпаки заважав. У запропонованому фільми ми побачили з чого створювалися фарби у 17 ст., як їх змішували, щоб отримати потрібний колір та багато інших деталей.

Тепер ми знаємо одну з версій створення шедевра Яна Вермеєра - "Девушка с жемчужной сережкой ". Всім присутнім дуже сподобалось. З радістю знову завітаємо до музею ім.В.В.Верещагина, щоб послухати розповіді про видатних художників та побачити картини нашого музею.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація