Батьківські збори у міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

У міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю відбулися батьківські збори. На захід завітали директор департаменту праці та соціального захисту населення С.М. Василенко та його заступник І.І. Чорна. Гості активно спілкувалися з батьками, давали відповіді на хвилюючі їх питання.

Тема батьківських зборів – сенсорне виховання дітей з інвалідністю. Вчителі-реабілітологи та спеціалісти Центру розповіли батькам, що сенсорне виховання служить основою пізнання світу, першим ступенем якого є чуттєвий досвід. Успішність розумового, фізичного, естетичного виховання в значній мірі залежить від рівня сенсорного розвитку дітей, тобто наскільки абсолютно дитина чує, бачить, відчуває оточуюче. Щоб сенсорний розвиток проходив повноцінно, необхідно цілеспрямоване виховання. Педагоги продемонстрували дидактичні матеріали та посібники, які використовують у своїй роботі під час реабілітаційних занять, надали практичні поради батькам.

Директор Центру Г.С. Діліна розповіла про умови створені у Центрі для якісного реабілітаційного процесу, наголосила на важливості оздоровлення дітей у літній період та подякувала батькам за плідну співпрацю. Медичні працівники Центру повідомили про користь лікувальної фізкультури, небезпечні інфекційні захворювання, які можуть виникнути влітку під час відпочинку та роздали присутнім батькам пам’ятки.

Батьківські збори пройшли у доброзичливій, щирій атмосфері, батьки залишилися задоволеними, що змогли отримати корисну інформацію, яку будуть використовувати у повсякденному житті.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація