Всесвітній день охорони праці

Активну участь і творчий підхід в організації та проведенні Всесвітнього дня охорони праці, який проводиться щорічно 28 квітня, прийняли страхувальники-роботодавці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області.

Цього року День охорони праці пройшов під девізом «Захищене і здорове покоління», тому особлива увага приділялася питанню профілактики виробничого травматизму саме серед молоді, необхідності проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, якісного вступного інструктажу, заходів, спрямованих на формування культури охорони праці молодих працівників, на необхідності запровадження наставництва на підприємствах, що передбачає навчання безпосередньо на робочому місці шляхом передання досвідченими працівниками набутого досвіду і знань молодим спеціалістам, що потребують професійної адаптації на робочому місці, професійного навчання та формування необхідних навичок.

Страхувальники організували та провели: конкурси тематичних плакатів з основ охорони праці, вікторини для учнів, творчі конкурси на кращий твір та вірш на тему охорони праці і безпеки життєдіяльності, рейди–перевірки виконання учнями в майстернях та спортивних залах вимог з охорони праці та інше.

АТ «Миколаївобленерго» організовано участь спеціалістів структурних підрозділів в проведенні уроків з електробезпеки у навчальних закладах міста Миколаєва.

Головним територіальним управлінням юстиції на території ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» в цеху №100 та серед населення міста проведено флешмоб з розповсюдженням методичних матеріалів на тему «Всесвітній день охорони праці».

Миколаївським будівельним коледжем проведені екскурсії для студентів та викладачів на підприємства міста, під час яких вони мали можливість ознайомитися з організацією охорони праці на виробництві.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили провів серед студентів І тур Всеукраїнської олімпіади з питань безпеки життєдіяльності та спортивні змагання. Фахівці Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О.Лягіна оформили тематичну виставку з питань охорони праці.

З працівниками обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова та студентами Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв проведено навчання на тему «Охорона праці у сфері інформаційно-бібліотечної діяльності».

Для учнів шкіл проводилися тематичні лінійки «Щоб не сталося біди», демонстрація відео сюжетів та творчі конкурси під гаслом «Моє життя, моя робота, моя безпечна праця».

Ушанування пам`яті загиблих на виробництві відбулося у головному управлінні Держпродспоживслужби.

Обласною офтальмологічною лікарнею запроваджено практику наставництва з безпечних умов праці перед допуском молодих працівників до самостійного виконання робіт. Миколаївська обласна стоматологічна поліклініка розробила та реалізує заходи, направлені на ознайомлення молодих спеціалістів з можливими ризиками при виконанні робіт, Миколаївський геріатричний пансіонат розробив та впровадив програму навчання з питань охорони праці для молоді без досвіду роботи.

В структурних підрозділах Миколаївської обласної клінічної лікарні проведено бесіди на тему: «Емоційне вигорання. Профілактика та подолання».

Минуло 28 квітня – Всесвітній день охорони праці, але страхувальники у тісній співпраці з Миколаївським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області продовжують роботу зі створення гідних та безпечних умов праці, формування культури та гігієни праці як для молодих працівників, так і для кожного працюючого.

Начальник Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Ю. М. Ганношин

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація