Здрастуй, літо!

Згідно з постулатами релігійної етики людина має бути милосердною передусім заради блага й спасіння власної душі.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю відбувся святковий ранок «Здрастуй, літо!».

Для діточок з особливими потребами – це можливість показати свої досягнення (роботу з учителями-реабілітологами Центру) батькам і милосердним друзям нашого Центру. 

Привітати діток зі святом прийшли: Карцев В’ячеслав Миколайович, депутат Миколаївської міської ради, Василенко Сергій Михайлович, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради; благодійники та волонтери Центру. 

Для кожної дитини та її батьків це був особливий ранок: педагоги розкрили талант кожного вихованця, відчували радість і щастя за своїх близьких, емоції сили єдності нашої родини «семиквіточок».

Головними героями святкового ранку стали казкові герої: лисичка та вовк, які своїми рухливими іграми підіймали настрій діткам Центру та запрошеним гостям. Вихованці Центру співали пісні, читали вірші, із захопленням виконували танцювальні номери.

Друзі Центру – громадська організація «Доброта і Довіра» представили в якості музичного подарунку діткам Центру ірландський танець.

Свято пройшло весело та піднесено завдяки активній участі вихованців Центру та їхніх батьків. Адміністрація Центру, на чолі з директором Ганною Степанівною Діліною, подбали про подарунки для майбутніх школярів та солодощі для кожної дитини.

Діти та батьки дуже вдячні адміністрації Центру за чудову зустріч з першими літніми днями.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація