Молоді душею

Сьогодні, 17 травня, відкрився Всеукраїнський фестиваль «Рух продовжує молодість» для людей поважного віку, що є одним із етапів Європейського фестивалю «Life is Beautiful». Організаторами є кафедра соціальної роботи Миколаївського національного університету ім.В.О.Сухомлинського, громадська організація «Освітній центр «Університет третього віку», управління з питань культури та культурної спадщини Миколаївської міської ради, управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, територіальний центр соціального обслуговування, Миколаївський коледж культури і мистецтв. 

Учасниками фестивалю стали люди поважного віку об’єднані жагою до творчого самовираження. Громадські об’єднання по роботі з людьми поважного віку з різних міст України вже не вперше приймають участь у подібних заходах. 

Миколаївці зайняли перше місце у подібному заході, що відбувся минулого року у Львові. Тому, саме вони і були представлені першими на параді, в якому прийняли участь команди з міст: Львів, Славутич, Мелітополь, Черкаси, Суми, Новий Буг, Царнікави (Латвія), Варна (Болгарія).

Перші конкурсні виступи відбулись відразу після привітань, з якими до присутніх звернулися ректор Національного університету ім.В.О.Сухомлинського В.Д.Будак та директор міського територіального центру С.М.Бондаренко.

У програмі – спортивні змагання, виступи творчих колективів у різноманітних номінаціях, екскурсії по місту, засідання «круглого столу», обмін досвідом, культурна програма.

Головною метою фестивалю є залучення людей вікової категорії 55+ до фізкультурно-оздоровчих та культурно-масових заходів, як одного з чинників здорового способу життя та активної життєвої позиції. Люди, що віддали значну частину свого життя розбудові нашого суспільства, мають право на цікаве та щасливе довголіття.

Хочете переконатися, що таких людей чимало? Приходьте о 18 годині 18 травня в актовий зал університету на заключний концерт творчих колективів, який завершиться церемонією нагородження!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація