На головній площі міста

9 травня 2018 року у Миколаєві відбулися урочистості, присвячені 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

На головній площі міста зібралися тисячі містян, ветерани Другої світової війни, серед яких був один з визволителів Миколаєва Дмитро Пилипович Іванець, військовослужбовці та учасники АТО, воїни-афганці, представники громадських організацій та молодь. Представники всіх структурних підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради прийшли на площу з квітами, щоб віддати данину вдячності старшому поколінню.

Вшанувати пам’ять переможців прийшли керівники міста та області, а також їх родини. Хвилина мовчання об’єднала всіх миколаївців. Присутні поклали квіти до меморіалу на честь героїв-ольшанців.

Над площею Соборною пролунав військовий салют.

- Вітаю усіх миколаївців з Днем Перемоги! Сьогодні серед нас залишилося менше 240 учасників бойових дій Другої світової війни. Ці люди для нас назавжди залишаться прикладом стійкості, бойового духу, взірцем мужності та патріотизму! На мою думку, головна задача міської влади на теперішній час – забезпечити цим людям гідну старість, оточити їх турботою, - з такими словами мер Миколаєва звернувся до городян та захисників України.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація