Переможці

Чергове засідання клубу фронтових друзів «Переможці», що відбулось в Обласному палаці культури, було присвячено 73-й річниці визволення Миколаєва від нацистських загарбників. Привітали ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій міський голова Олександр Сєнкевич, заступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко, заступник голови обласної ради Андрій Кротов, народний депутат України Олександр Жолобецький та голова Миколаївської міської ради ветеранів Віталій Ященко. 
Звертаючись до ветеранів зі словами вдячності за Перемогу, міський голова побажав їм міцного здоров’я, довголіття, благополуччя та злагоди:
- День Перемоги – найвеличніше свято, в якому одночасно поєднується смуток та радість. Наші воїни не захищали якусь окрему територію, вони відстоювали мир у всьому світі. В непрості для нашої країни часи ми, як ніколи, розуміємо ціну людського життя. Міська влада й надалі робитиме усе можливе, щоб ветерани завжди відчували увагу до себе і підтримку, - сказав Олександр Сєнкевич.

Після урочистої частини перед запрошеними ветеранами на сцені палацу виступили творчі колективи міста та музичні ансамблі.

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація